Polsko-Francuskie “Bajkowe show sportowe” 2022

Serdecznie zapraszamy na Państwa na Polsko-Francuskie “Bajkowe Show Sportowe”, które odbędzie się 11 czerwca 2022 roku. Więcej informacji w załączonym materiale.

PL-FR Bajkowe Show Sportowe

Czytaj więcej

XIV Światowe Dni Bajki

Szanowni Państwo,
XIV Światowe Dni Bajki i wszystkie związane z tym wydarzeniem inicjatywy zaplanowane na 28-31 maja 2020 roku w związku z pandemią zostały przeniesione na czerwiec 2022 r.

Czytaj więcej

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Olsztynie wraz ze Stowarzyszeniem Bajka, przy patronacie NBP Oddział w Olsztynie oraz  
Uniwersytetem Warmińsko – Mazurskim planują w przyszłym roku szkolnym  uruchomić nowy projekt kierowany do ostatnich grup wiekowych przedszkolaków pod nazwą “Bajkowa Akademia Umiejętności Ekonomicznych Przedszkolaka”

Celem Akademii będzie  propagowanie wiedzy ekonomicznej związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej wśród najmłodszych...

Czytaj więcej

COVID-19 i ŚDB

XIV Światowe Dni Bajki nie odbędą się w 2020 roku ze względu na epidemię COVID-19.

Wystawa Światowych Dni Bajki w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej pod tytułem “Bajka łączy” nie odbędzie się w 2020 roku ze względu na epidemię COVID-19.

Informację o nowych terminach wyżej wymienionych wydarzeń Stowarzyszenie “BAJKA” umieści na stronie www.bajka.org.pl po ustąpieniu obostrzeń związanych z epidemią.

Czytaj więcej

Wystawa Światowych Dni Bajki “Bajka łączy”

Stowarzyszenie “Bajka” uzyskało zgodę Pani Elżbiety Witek, Marszałka Sejmu RP, na zorganizowanie w Sejmie RP wystawy pod tytułem “Bajka łączy”. Wystawa została zaplanowana na maj/czerwiec 2022 roku i aktualnie termin ten nie ulega zmianie.

Czytaj więcej

Informacja o pracy Stowarzyszenia w dobie pandemii

Czytaj więcej

Gala z okazji zakończenia XIII Światowych Dni Bajki

Galeria z tej gali, dostępna pod linkiem: GALERIA Z GALI

Czytaj więcej

Patronat XIV Światowych Dni Bajki

Nadchodzące XIV Światowe Dni Bajki zostały objęte patronatem Komisji Europejskiej

oraz Instytutu Francuskiego w Polsce.

Czytaj więcej

XIV edycja Światowych Dni Bajki

Bardzo miło nam zakomunikować iż kolejne XIV Światowe Dni Bajki odbędą się w terminie 28-31 maja 2020r. zarówno w województwie warmińsko-mazurskim jak i kujawsko-pomorskim jednocześnie.

Czytaj więcej

Plakat XIII Światowych Dni Bajki

Czytaj więcej